Hlavní navigace

Tuzemská verze stanice Auto Motor Sport HD překonala půl milionu předplatitelů

Autor: IFC Media
Jan Brychta

UVNITŘ VIDEO – Kanál Auto Motor Sport HD, jehož českou mutaci provozuje firma IFC Media, hlásí na českém a slovenském trhu přes pět set tisíc abonentů.

Doba čtení: 1 minuta

Původně německá stanice Auto Motor Sport je českým a slovenským divákům dostupná kompletně v českém znění a kromě jazykové stopy se její obsah od německé matky nijak neliší. Provozovatelé kanálu, který distribuuje většina satelitních, kabelových a IPTV operátorů v České a Slovenské republice, oznámili začátkem letošního roku překonání hranice půl milionu předplatitelů. Zájem diváků i operátorů nás velmi těší. Jen díky němu je česká mutace programu Auto Motor Sport HD v současnosti dostupná už ve více než půlmilionu českých a slovenských domácnostech a stala se tak nedílnou součástí nabídky všech klíčových operátorů, zrekapituloval tři roky od spuštění české verze kanálu Jozef Pipek, ředitel společnosti IFC Media, která zajišťuje jeho lokalizované vysílání.

PSALI JSME: Stanice Auto Motor Sport HD v satelitní službě Skylink konečně česky

KL18_hlasování

Více informací včetně seznamu operátorů, kteří vysílání českého Auto Motor Sport nabízejí, naleznete na webu společnosti. Firma IFC Media dále provozuje sportovní kanály Arena Sport 1 a 2 a do portfolia jí zastupovaných stanic patří také skupina programů Dorcel, Euronews, Travel xp a Deluxe Music. Původní obsah stanice Auto Motor Sport HD připravuje německé vydavatelství Motor Presse Stuttgart, které celosvětově vydává přes sto časopiseckých titulů. 

Našli jste v článku chybu?