Hlavní navigace

Tuzemská verze stanice Auto Motor Sport HD překonala půl milionu předplatitelů

Autor: IFC Media
Jan Brychta

UVNITŘ VIDEO – Kanál Auto Motor Sport HD, jehož českou mutaci provozuje firma IFC Media, hlásí na českém a slovenském trhu přes pět set tisíc abonentů.

Doba čtení: 1 minuta

Původně německá stanice Auto Motor Sport je českým a slovenským divákům dostupná kompletně v českém znění a kromě jazykové stopy se její obsah od německé matky nijak neliší. Provozovatelé kanálu, který distribuuje většina satelitních, kabelových a IPTV operátorů v České a Slovenské republice, oznámili začátkem letošního roku překonání hranice půl milionu předplatitelů. Zájem diváků i operátorů nás velmi těší. Jen díky němu je česká mutace programu Auto Motor Sport HD v současnosti dostupná už ve více než půlmilionu českých a slovenských domácnostech a stala se tak nedílnou součástí nabídky všech klíčových operátorů, zrekapituloval tři roky od spuštění české verze kanálu Jozef Pipek, ředitel společnosti IFC Media, která zajišťuje jeho lokalizované vysílání.

PSALI JSME: Stanice Auto Motor Sport HD v satelitní službě Skylink konečně česky

IAC19

Více informací včetně seznamu operátorů, kteří vysílání českého Auto Motor Sport nabízejí, naleznete na webu společnosti. Firma IFC Media dále provozuje sportovní kanály Arena Sport 1 a 2 a do portfolia jí zastupovaných stanic patří také skupina programů Dorcel, Euronews, Travel xp a Deluxe Music. Původní obsah stanice Auto Motor Sport HD připravuje německé vydavatelství Motor Presse Stuttgart, které celosvětově vydává přes sto časopiseckých titulů. 

Našli jste v článku chybu?