Hlavní navigace

TV Barrandov dosáhla v pátek denního rekordu, podílu 7,12%

21. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 12. 2010

Nejvyššího celodenního podílu od zařazení do elektronického měření sledovanosti pomocí peoplemetrů dosáhla minulý pátek televize Barrandov. Po celý den ji sledovalo v průměru 7,12 procenta dospělých diváků, kteří trávili čas u televize. Je to vůbec nejlepší výsledek stanice v historii vysílání, prohlásil Janis Sidovský, ředitel marketingu, PR a vlastní tvorby Barrandova. Přes celý víkend se podíl stanice pohyboval nad šesti procenty, což je cíl, kterého chtěl Barrandov dosáhnout v letošním roce.

K TÉMATU: Barrandovu zima svědčí, minulý týden dosáhl průměrného podílu 5,19%

KL22 hlasovani

Výrazně úspěšnější však byl Barrandov u mladší cílové skupiny diváků ve věku od 15 do 54 let, na kterou cílí televize Nova. V mladší cílové skupině si TV Barrandov zapsala historicky nejlepší podíl na sledovanosti ve víkendovém prime time, který se ve skupině 15 – 54 vyšplhal až na rekordních 7,49 procenta, přiblížil Sidovský. Průměrný celodenní podíl na sledovanosti digitální TV Barrandov minulý víkend překročil magickou hranici šesti procent, a tak se cíl, který měl management televize vytčen na závěr tohoto roku, zdá být na dosah, dodal.

V celodenních číslech dosáhl Barrandov u skupiny diváků ve věku od 15 do 54 let za pátek, sobotu a neděli průměrného podílu 6,86 procenta. V pátek 17. prosince 2010 Barrandov získala podíl nad sedm procent jak ve skupině 15 – 54 (7,44 procenta), tak 15+ (7,12 procenta), řekl šéf marketingu Barrandova. Nejsledovanějšími víkendovými pořady byly páteční film Trhák, sobotní seriál Žena za pultem a nedělní pravdivý příběh Objednávka na nevěru.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.