Hlavní navigace

TV Barrandov má náhradu za Saudka. Novou talk show představí 11. ledna

29. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

29. 12. 2009

DOPLNĚNO Nového moderátora, který by měl v původní talk show nahradit fotografa Jana Saudka, našla plnoformátová digitální televize Barrandov. Jeho jméno oznámí na tiskové konferenci 11. ledna, kdy uplyne přesně rok od zahájení vysílání Barrandova. Serveru DigiZone.cz to řekla generální ředitelka stanice Janka Vozárová.

K TÉMATU: TV Barrandov končí s Talk show Jana Saudka

S Janem Saudkem jsme byli původně domluvení na půlroční spolupráci, kterou jsme prodloužili na další půlrok. Letos na podzim nám oznámil, že už realizoval vše, co ho napadá a že s talk show nechce pokračovat. I my jsme cítili, že se jeho talk show vyčerpala, a tak jsme o další pokračování neusilovali, vysvětlila Vozárová. Talk show Jana Saudka rovněž nedosahovala příliš vysoké sledovanosti, její výsledky se pohybovaly pod průměrným celodenním podílem TV Barrandov.

cif-tip-firmy

DOPLNĚNO: Sledovanost pořadu Talk show Jana Saudka na TV Barrandov nebyla podprůměrná, reagoval na zprávu DigiZone.cz Janis Sidovský, ředitel marketingu a PR této stanice. Pořad Talk show Jana Saudka opakovaně vykázal nadprůměrnou sledovanost: třetina odvysílaných dílů měla nadprůměrný share (tedy nad 3 procenta, nejlepší výsledek měl díl 8.12. – share 4,68 procenta). Celkově měl pořad u dospělých diváků průměrný share 2,57 procenta, uvedl Sidovský.

DigiZone.cz přinese příští úterý 5. ledna původní rozhovor s Jankou Vozárovou o prvním roce vysílání TV Barrandov

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.