Hlavní navigace

TV Barrandov nasadí nový seriál Bezdružice od 5. října na pondělní večery od 21:40

9. 9. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Další původní seriál Barrandova bude čelit konkurenci Top Star magazínu na Primě, Reportérů ČT a českých filmů na Nově.

Nový původní komediální seriál Bezdružice, kvůli kterému před časem zřídila speciální internetové stránky www.satelitzdarma.cz, nasadí televize Barrandov do vysílání od 5. října na pondělky od 21:40 hod. Stanice o tom informovala na svých internetových stránkách. Seriál je podle Barrandova sondou do problémů dnešní doby, kdy se k moci dostanou lidé, kteří vůbec nevědí, co mají dělat. Naštěstí v tomto případě půjde především o humor a vtipné momenty, které z této kombinace neschopnosti a velkých ambicí vznikají, popisuje stanice. Seriál nabídne celou škálu známých herců: Václava Vydru, Alici Bendovou, Josefa Cardu, Daniela Rouse, Dádu Patrasovou, Janu Bouškovou, Jozefa Vajdu, Mahulenu Bočanovou či Romana Skamene.

K TÉMATU: Satelit zdarma? Kdepak! TV Barrandov láká kampaní na chystaný seriál

Slíbili jsme na podzim nový a pestrý program a tímto svůj slib opět plníme. Pro televizní Skupinu Barrandov jsou Bezdružice prvním komediálním seriálem tak velkého rozsahu, popsal většinový vlastník skupiny Barrandov Jaromír Soukup. Podle generální ředitelky Skupiny Barrandov Marcely Hrdé je televize pyšná především na to, jaké známé herce se jí podařilo pro projekt seriálu Bezdružice získat. Naším cílem nebylo vysílat další verzi vztahového nebo kriminálního seriálu. Viděli jsme velký potenciál v komediálním seriálu natočeném pouze v exteriérech, a proto padla volba na Bezdružice, doplnil programový ředitel Skupiny Barrandov František Borovský.

ČTĚTE TAKÉ: Majitel TV Barrandov spustil web satelitzdarma.cz, slibuje skvělou budoucnost

Nový komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald“. Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda (Václav Vydra), do čela městského úřadu. Svým způsobem tak Bezdružice připomínají filmovou sérii Kameňák, proti které je mimochodem Barrandov nasadí.

Content tip EARLY

NAPSALI JSME: Podzim na Barrandově odstartoval úspěšně, nový pořad Popelka posílil podvečer

Věřím, že se diváci budou bavit tímto jednoduchým a zcela upřímným až lidovým humorem, na který jsou zvyklí z běžného života. Navíc seriál je podpořen vynikajícím obsazením špičkových herců. Ti mu nejen dodávají lehkost, ale ve většině případů ještě pozdvihují samotné vtipné scény k dokonalosti. Díky tomu, že atmosféra na place je plná smíchu a zábavy, věřím, že se toto přenese i na televizní obrazovky, prohlásil scénárista a dramaturg seriálu Ivan Huljak. TV Barrandov na podzim vysílá z vlastní tvorby ještě seriály Stopy života a Podvodníci.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).