Hlavní navigace

TV Barrandov nasadí od 5. dubna druhou řadu seriálu Odsouzené

15. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

15. 3. 2010

UVNITŘ PDF Druhá řada úspěšného seriálu Odsouzené, který vzniká v koprodukci slovenské televize JOJ a české TV Barrandov, se na druhé jmenované objeví 5. dubna od 22.20. Diváci se v hlavních rolích mohou těšit na Zuzanu Mauréry, Pavla Kříže nebo Hanu Gregorovou. Druhá série nabídne divákům 28 dílů opět z prostředí ženské věznice. Televize JOJ začne vysílat nové díly již od zítřejší čtvrt na deset večer.

DOKUMENT: Presskit k druhé řadě seriálu Odsouzené (PDF, 1 MB)

KL22_nominace

Nová série Odsouzených začne tím, že se Eva Kolárová (Zuzana Mauréry) dostává do vyšetřovací vazby, kde se potkává s dalšími vyšetřovanými, které jsou možná ještě většími zločinci než ona. Aby Eva přežila bez újmy, musí je přesvědčit o tom, že je stejně drsná a tvrdá jako ony, přičemž staví na tom, že na konci první série údajně zabila Maďarku Evu Vicu Kerekeš. Kolegyně ve vyšetřovací vazbě jí však nevěří, a tak se k ní i chovají. To, že Odsouzené pokračují, není žádným překvapením. Na obrazovce Barrandova dosáhla první řada share 2 až 3 %, na Slovensku měla dokonce až 25 % diváků.

ČTĚTE TAKÉ: Odsouzené na Barrandově končí úspěchem, chystá se pokračování

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.