Hlavní navigace

TV Barrandov nasazuje od března na 18:30 Naše zprávy, Nova posune Ulici

17. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO 16:12 – Plnoformátová televize Barrandov chystá na zítřek k veškerým změnám ve vysílání tiskovou konferenci. Redakce DigiZone.cz se jí pochopitelně zúčastní.

Všednodenní seriál Ulice se začne od 3. března vysílat na TV Nova nikoliv v 18:30, ale už o pět minut dříve. Vyplývá to z programových plánů, které dnes Nova zaslala krátce před polednem redakcím programových týdeníků a televizních magazínů. Mluvčí Novy Anna Suchá však pro DigiZone.cz odmítla, že by tato změna souvisela s nasazením inovované hlavní zpravodajské relace TV Barrandov Naše zprávy (dříve Hlavní zprávy), na něž bude navazovat v čase 19:15 až 20:15 turecký seriál Velkolepé století. Ulici posunujeme nikoliv kvůli konkurenci, ale kvůli tomu, aby se nám do tohoto okna vešla všechna reklama, uvedla Suchá.

K TÉMATU: Novými tvářemi hlavních zpráv Barrandova také Miroslav Vaňura a René Hnilička

Ulice patří mezi nejsledovanější pořady televize Nova vůbec. Jeho sledovanost se trvale pohybuje nad jedním milionem diváků, většinou okolo 1,3 až 1,4 milionu diváků. Pravidelně se umisťuje na prvních příčkách sledovanosti, podobně jako Televizní noviny, Sportovní noviny a pochopitelně i vlajkový seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Vladimír Železný, generální ředitel TV Barrandov, se ve svém posledním vydání pořadu Volejte Železnému fenoménu Ulice věnoval. Jedné z divaček odpověděl, že stanice rozhodně kvůli konkurenci svůj program upravovat nebude, a že právo volby je právě to, co přece diváci vždycky chtěli.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.