Hlavní navigace

TV Barrandov nebude pokračovat ve Fontáně pre Zuzanu. První díl diváky nezaujal

7. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Komerční televize Barrandov z vysílání stahuje dvě pokračování filmu Fontána pro Zuzanu. První části se v úterý nedařilo a skončila v prime timu dokonce i za kanálem ČT 2.

Nepříliš uspokojivá úterní sledovanost filmu Fontána pro Zuzanu stojí za skutečností, že další dvě pokračování už diváci televize Barrandov neuvidí, přesto, že se měla na obrazovce objevit. Místo nich se budou vysílat francouzské snímky s hercem Jeanem Maraisem – Kapitán a Hrbáč. O změně v programovém schématu Barrandova informovalo PR oddělení stanice. První díl Fontány pro Zuzanu dosáhl pouze k 162 tisícům diváků a podílu na publiku (share) 3,88 %.

ČTĚTE TAKÉ: Ordinace v úterý oslovila přes dva miliony diváků, dařilo se i Simpsonovým

Před Barrandov se dostala například i Nova Cinema s filmem Divoké husy, kterému věnovalo pozornost 211 tisíc diváků (share 5,71 %), ale i druhý program České televize. Ten vysílal Letecké stíhače v boji II. světové války. Na ty se podívalo 247 tisíc diváků (share 5,98 %). Tradičně nejsledovanějším úterním pořadem po dvacáté hodině byla Ordinace v růžové zahradě 2 na TV Nova, kterou viděly 2 021 tisíc diváků při podílů na publiku 47,76 %.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).