Hlavní navigace

TV Barrandov: O rychlejším vstupu na Ještěd vedeme jednání

1. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 322915
1. 7. 2010

Digitální televize Barrandov vede jednání mezi vrcholovým managementem o tom, zdali rychleji vstoupí do multiplexu 2 z libereckého Ještědu, jako to dnes udělala TV Nova. Serveru DigiZone.cz tuto informaci sdělil technický ředitel stanice Michal Kratochvíl. V současné době o této možnosti vedeme jednání jak s generální ředitelkou, tak i s finanční ředitelkou,“ uvedl Kratochvíl.

K TÉMATU: Nova spustila digitální vysílání z Ještědu

Podle technického ředitele Barrandova pro České Radiokomunikace není problém, aby připojení Barrandova provedly v podstatě kdykoliv. Jsou dost flexibilní, takže bychom tam teoreticky mohli být klidně zítra, uvedl Kratochvíl. Prakticky ale záleží na dvou věcech, financích a skutečnosti, zdali bude Barrandov v dané lokalitě sledovat v současné době dostatek diváků. Právě dnes totiž začaly dvouměsíční letní prázdniny. Nejpozději se Barrandov objeví v multiplexu 2 na 52. kanálu na začátku září.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).