Hlavní navigace

TV Barrandov odsunula debatu Témata Týdne se Zdeňkem Šarapatkou až na půlnoc

6. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pořad, který do minulé středy začínal v pozdním prime time krátce po 22. hodině, má nyní v premiéře vysílací čas až o půlnoci

Až na půlnoc odsunula televize Barrandov začátek pravidelných středečních debat Zdeňka Šarapatky Témata Týdne. Přitom mělo jít o jeden ze stěžejních publicistických formátů nového programového schématu Barrandova, které nasadilo minulé vedení televize od začátku tohoto roku. Do minulého týdne debata začínala každou středu ve 22:10, dnes má ale začátek posunutý na 23:55 a další týdny bude začínat přímo o půlnoci. Pro premiérový diskusní pořad to prakticky znamená konec.

MM_SS3

K TÉMATU: TV Barrandov vrátí do vysílání turecký seriál Velkolepé století

V původním čase debaty nyní Barrandov nabízí zahraniční film, který dříve následoval až po Tématech Týdne. Důvod změny je nasnadě: minulou středu 27. února vidělo večerní debatu Zdeňka Šarapatky v průměru 64 tisíc dospělých diváků, což představuje 2,84 procenta publika. To je výrazně pod celodenní i večerní průměr Barrandova. Televize si přitom od debaty slibovala větší propojení Barrandova se sesterským časopisem Týden (jeho logo je přímo v titulu pořadu) a vzájemnou reklamu obou médií.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.