Hlavní navigace

TV Barrandov přejmenuje Hlavní zprávy, časem je možná přesune na 19:00

18. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice také chystá nový všednodenní magazín pro ženy se stopáží sedmdesát minut. Moderovat ho bude Heidi Janků, která se bude střídat s Olgou Šípkovou.

Přejmenování hlavní zpravodajské relace čeká v nejbližší době televizi Barrandov. V dnešním kontaktním pořadu s diváky to naznačil její generální ředitel Vladimír Železný. Zpravodajskou relaci, kterou teď z gruntu předěláváme, nechceme vystavit okamžitě konkurenci už dávno zaběhnutých zpravodajských pořadů, ale je to jen dočasu. Devatenáctá hodina je skutečně hodina, když už je většina populace připravena zprávy přijímat. (…) Název Hlavní zprávy mi vždy evokuje hlavní zprávu něčeho. Hlavní zpravodajskou relaci proto přejmenujeme na Naše zprávy, uvedl Železný.

K TÉMATU: Železný ke zprávám Barrandova: Nabídneme smíšené dvojice, ne registrované partnery

TV Barrandov se zároveň chystá uvést na obrazovku v následujících měsících nový magazín pro ženy. Diváky jím bude provádět dosavadní tvář Intim Night, zpěvačka a moderátorka Heidi Janků. V naší televizi máme pro Heidi Janků mnohem zajímavější a zásadnější roli, než jsou jen nějaké spojovací bloky v erotické show, konstatoval Železný. Sedmdesátiminutový magazín pro ženy se bude objevovat na obrazovce každý všední den v podvečerním čase, pravděpodobně před pořadem Co bude dnes k večeři.

Marketing Meeting balicek

NEPŘEHLÉDNĚTE: TV Barrandov změní logo, je příliš dlouhé. Železný uvažuje, že ponechá jen hvězdičku

Šéf Barrandova označil Janků za empatickou a vtipnou osobnost, které tento typ pořadu určitě „bude slušet“. Alternovat by ji měla další známá tvář stanice, cvičitelka a moderátorka Olga Šípková. Tu doposud Barrandov využívat v rámci svých Hlavních zpráv. Vladimír Železný zatím nechtěl prozradit, v jakém čase se bude přesně pořad vysílat, ale navazovat na něj bude dosavadní kulinářský formát Co bude dnes k večeři?. I ten se má dočkat změn. Bude se vysílat pod novým názvem Kašpárku, vař!, který je odvozen od jeho průvodce, kuchaře Radka Kašpárka. Dosavadní název označil Železný za krkolomný.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).