Hlavní navigace

TV Barrandov překopala od září všednodenní prime time, Cibulka poběží nově v úterý

29. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

PROGRAMOVÉ SCHÉMA UVNITŘ – Některé pořady dostanou lepší časy. Platí to mimo jiné pro talk show Veroniky Žilkové nebo seriál Zákon a pořádek. Stodvanáctka se přesune na později.

Těsně před vstupem do podzimní televizní sezóny se rozhodlo programové oddělení TV Barrandov překopat primetimové schéma. Mění se konkrétně večerní vysílání od pondělí do čtvrtka. Nejvýznamnější změnou je přesun talk show Sejdeme se na Cibulce z pondělního večera 21:15 na úterý. Pořad Aleše Cibulky se tak postaví do přímého souboje proti Ordinaci v růžové zahradě 2 na Nově a Svatbám v Benátkách na Primě. Změna je platná již od 1. září. Vysílání zábavné soutěže Kurňa, co to je? s Pavlem Zedníčkem zůstává zachováno ve stávající podobě.

NEPŘEHLÉDNĚTE: TV Barrandov v úterý totálně propadla, její večerní film porazila i stanice ČT art

WT100

Na dřívější vysílací hodinu se přesune seriál Ona a on. Ten měl původně běžet až po 22. hodině, nově poběží přibližně o hodinu dříve. V úterním prime time zůstávají zachování Bastardi, na 20. hodinu, jak již bylo řečeno přichází Sejdeme se na Cibulce. Týden v ringu, nový diskusní pořad Barrandova, poběží už před 22. hodinou. Původně se měl vysílat až ve 23 hodin. Rošáda nastává u úterních pořadů, kdy si pozici prohodí pořady Zákon a pořádek a 112. Stodvanáctka se bude vysílat až po 22. hodině. Na čtvrteční 20. hodinu nasazuje Barrandov nově seriál Zákon a pořádek (původně až 22:50). Atraktivnější čas dostane talk show Veroniky Žilkové.

TVB PRG 362014 KV Synopse Zmena2 by Lukáš Lucky Polák

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).