Hlavní navigace

TV Barrandov si stanovila termín startu: 11. ledna 2009

Na filmařském večírku karlovarského mezinárodního filmového festivalu oznámila připravovaná digitální televize Barrandov definitivní termín zahájení svého vysílání. Tím bude podle předsedkyně představenstva Barrandov Studia a pověřené generální ředitelky stanice Jany Vozárové neděle 11. ledna 2009.

ČTĚTE TAKÉ: Vše o digitální televizi Barrandov

Do startu vysílání naší televize zbývá od dnešní půlnoci 190 dnů, prohlásila Vozárová na páteční party v Karlových Varech. Cílová skupina televize se nemění, TV Barrandov se zaměří na městského diváka starších třiceti let a nabídne mu komentované zpravodajství, netradiční zábavné pořady, evropské filmy a dokumenty. Základem programového schématu má být vlastní tvorba, která se bude obsahem i způsobem zpracování lišit od ostatních komerčních televizí.

PR Summit tip Šilerová

Chceme být jiní, zopakoval ve Varech programový ředitel TV Barrandov Přemysl Svora, podle něhož se na obsahu vysílání budou velkou měrou podílet i sami diváci. Během letních prázdnin plánuje televize stěhování do svého sídla, Paláce zábavy ve filmových ateliérech Barrandov. Nachází se v ně, tři ateliéry, newsroom, restaurace a moderní kanceláře, přiblížil marketingový ředitel stanice Janis Sidovský.

První pořady chce Barrandov začít natáčet letos na podzim. Nedávno televize vypsala soutěž na původní český sitcom, a to jak na námět, tak na jeho zpracování. Novou digitální televizi bude možné naladit třemi způsoby – přes satelit, set-top-box a kabel, přiblížil Sidovský.

Našli jste v článku chybu?