Hlavní navigace

TV Barrandov spustila web pro nezávislé filmy

Karel Wolf

Vznikající digitální televize Barrandov spouští web pro nezávislé filmaře. Z adresy www.kinobarrandov.tv tak lze listovat televizním archivem, který nabízí krátké filmy a magazíny. Cílem projektu je oslovit alternativněji laděnou část veřejnosti a uvádět v premiérách snímky nezávislých umělců, okomentoval spuštění Janis Sidovský, ředitel marketingu a PR televize Barrandov.

Doba čtení: do minuty

Vznikající digitální televize Barrandov spouští web pro nezávislé filmaře. Z adresy www.kinobarran­dov.tv tak lze listovat televizním archivem, který nabízí krátké filmy a magazíny. Cílem projektu je oslovit alternativněji laděnou část veřejnosti a uvádět v premiérách snímky nezávislých umělců, okomentoval spuštění Janis Sidovský, ředitel marketingu a PR televize Barrandov.

Web s alternativním filmovým obsahem však není jedinou podobnou aktivitou TV Barrandov, ta totiž již v květnu zprovoznila obsahový web z opačného konce spektra – web amatérského videa ukazse.tv a do konce roku plánuje otevření vlastního televizního webu barrandov.tv. (DigiZone.cz)

Našli jste v článku chybu?