Hlavní navigace

TV Barrandov také na Slovensku? Těžko

30. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 12. 2008

Na to, zda se TV Barrandov objeví také na slovenských kartách platformy Skylink nebo firmy Gital, je velmi těžké odpovědět i přes to, že do jejího startu zbývá už jen pár dní. Kanál, který startuje 11. ledna 2009 v 11.01 hodin, má oficiálně koupená práva pro šíření signálu pouze na území České republiky. To je informace, kterou serveru DigiZone.cz potvrdil za Skylink jak výkonný ředitel společnosti TradeTec Jaromír Glisník, tak i technický ředitel TV Barrandov Michal Kratochvíl.

K TÉMATU: Seznamte se s tím, jak bude šířena TV Barrandov

Content tip EARLY

Určitou šancí, jak by se mohl kanál v budoucnu na Slovensku objevit, by mohlo být jeho vysílání v tzv. testovacím režimu. Tímto způsobem je např. ve Skylinku pro naše východní sousedy dostupná televize Prima. K tomuto kroku by ale určitě nedošlo hned. Podle slov Jaromíra Glisníka není v zájmu firmy svého atraktivního partnera poškodit. Jak se můžete ale přesvědčit na následujícím screenshotu, některé karty pro slovenské abonenty oprávnění na plnoformátou televizi obsahují.Výběr z oprávnění pro slovenskou kartu Skylinku, foto: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).