Hlavní navigace

TV Barrandov vrátí na obrazovky farmáře hledající ženy a další dvě reality show

Jan Brychta

TV Barrandov láká hned na tři nově uváděné reality show, dvě z nich jsou nové formáty a třetí je již několikrát proběhlá show Farmář hledá ženu.

Doba čtení: 1 minuta

TV Barrandov uvede premiérově dvě emotivní reality show nazvané Nový začátek a Společně to zvládneme. K oběma máme exkluzivní práva na vysílání od společnosti Fremantle Media. Díky TV Barrandov se na televizní obrazovky vrátí také oblíbený pořad Farmář hledá ženu, přiblížil plány televize generální ředitel Skupiny Barrandov Jaromír Soukup.

PSALI JSME: V březnu zahájí TV Barrandov vysílání pravidelného pořadu Týden s prezidentem

Nový začátek je původní reality show o ženách, které spadly na úplné dno a začínají cestu zpět do života. Pořadem bude provázet Pavlína Wolfová. První díl uvedla TV Barrandov v úterý 28. února od 20:15. Od 3. března se na televizní obrazovky vrátí reality show Farmář hledá ženu, tentokrát s Alicí Bendovou. Čtyři speciální epizody odhalí, jak se daří hrdinům z předchozích sérií. Formát Společně to zvládneme pak divákům nabídne dramatické příběhy dětí a jejich rodičů, moderátorkou je Lejla Abbasová. Ve vysílání TV Barrandov bude pořad od 4. března v hlavním vysílacím čase.

Našli jste v článku chybu?