Hlavní navigace

TV Barrandov si vyzkouší nedělní politickou debatu. Místo Hitlera dá Nečase

22. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Premiér a předseda ODS Petr Nečas byl hostem pořadu Témata týdne, jehož premiéru ale Barrandov odsunul až na středeční půlnoc, takže ji skoro nikdo neviděl. Televize pořad zopakuje.

Pokus s nedělní politickou debatou plánuje na závěr tohoto týdne televize Barrandov. Místo odpoledního zahraničního dokumentu Hitlerův konec zreprízuje od 15:35 hod. středeční diskusní pořad Témata Týdne, jehož hostem byl premiér a předseda ODS Petr Nečas. Témata Týdne totiž Barrandov nově vysílá v premiéře až od půlnoci, kdy je sleduje jen mizivý počet diváků. Dříve televize tento pořad zařazovala po desáté hodině večer, ale kvůli malé sledovanosti ho odsunula na noc.

K TÉMATU: TV Barrandov odsunula debatu Témata Týdne se Zdeňkem Šarapatkou až na půlnoc

Předtáčené diskusi s Petrem Nečasem se dostalo i propagace od tiskového oddělení Barrandova, které jinak jednotlivá vydání Témat Týdne a hosty v něm novinářům nepředstavuje. Před středeční premiérou pořadu s Nečasem ale PR a marketingová manažerka Barrandova Martina Slavíková rozeslala médiím avízo, v němž slibovala reakci předsedy vlády na plány sociální demokracie s úpravou daňových sazeb po předpokládaném převzetí moci v příštím roce.

BRANDstorming tip2

„Premiér pro televizi Barrandov exkluzivně reaguje na trestní oznámení miliardáře Karla Janečka, ostře hodnotí výroky Jana Mládka a plány ČSSD. Ozřejmí i své vztahy s prezidentem Zemanem. Premiér v Tématech týdne také nebývale kriticky hodnotí práci ministryně kultury a vyjadřuje se k personálním změnám na vládních postech. V pořadu komentuje i dramatický propad preferencí ODS,” uvedla Slavíková.

Témata Týdne moderuje Zdeněk Šarapatka, který obdobné diskusní pořady připravoval pro již neexistující televizi Public, ale také pro brněnskou BTV a další televize i rádia. Barrandov v tomto pořadu využívá synergií se sesterským zpravodajským časopisem Týden, jehož logo je přímo v názvu diskuse.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).