Hlavní navigace

TV Barrandov začala s přípravou publicistických pořadů

11. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
11. 2. 2008

Pozornému divákovi neunikla během prezidentské volby jedna skutečnost. Při rozhovoru, který poskytovala senátorka Juřenčáková médiím, se v záběru objevil kromě mikrofonu veřejnoprávní televize i druhý, červený, který patřil digitální televizi TV Barrandov. Obrátili jsme se proto na tiskového mluvčího této televize Janise Sidovského, a zeptali se ho, jestli neproběhl v přípravách kanálu na vysílání nějaký posun. Ten poskytl čtenářům serveru DigiZone.cz exkluzivní odpověď.

DT 23

ČTĚTE TAKÉ:
Vladimír Kuba: TV Barrandov chce narušit monopol Novy
Václav Žák: Udělení licence TV Barrandov se zdrží kvůli soudům

Je pravdou, že Barrandov TV už začíná s přípravou publicistických pořadů. Z tohoto důvodu se naši redaktoři objevují s mikrofonem na vybraných politických a společenských akcích. O startu vysílání rozhodne dokončení stavby paláce zábavy Barrandov TV, která je díky příznivému počasí v předstihu,“ řekl Sidovský. Kanál by měl být vedle Z1 (nepočítáme-li Óčko) jedním z prvních, který zahájí vysílání v některém z pozemních digitálních multiplexů. Start jeho vysílání se bude odvíjet také od udělení licence RRTV a popřipomínkovým TPP.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).