Hlavní navigace

TV Barrandov zve na party a přehlídku alternativních filmů

17. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 10. 2008

Nová digitální televize TV Barrandov, která svůj start naplánovala na 11. ledna příštího roku, pořádá v podstatě poprvé akci pro veřejnost. Přesto, že se již letos prezentovala na večírku na filmovém festivalu v Karlových Varech, ten byl pouze pro uzavřenou společnost. Naopak Indie´s Film Party TV Barrandov, bude určena běžné veřejnosti. Svědčí o tom také skutečnost, že televize na ni odkazuje na svých webových stránkách. Tím největším pozitivem je fakt, že na ni bude vstup zdarma.

ICTZ23

Indie´s Film Party TV Barrandov se koná 22. října v klubu Radost FX a jako speciální host zde vystoupí skupina Ohm Square, která pravděpodobně představí své aktuální album Taking Shape. Akce začíná od 20 hodin a její konec se plánuje na třetí hodinu ranní. Jako DJ zde vystoupí Petr K a návštěvníci party si budou moci také prohlédnout blok filmů studentů Soukromé vyšší odborné školy v Písku. Nejzajímavější bude ale určitě blok filmů v rámci Kina TV Barrandov.

Pozvánku na akci s podrobnostmi je možné najít zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.