Hlavní navigace

TV Barrandov zveřejnila vysílací schéma na první týden

5. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 12. 2008

Digitální televize TV Barrandov zveřejnila včera konečně vysílací schéma na první týden svého vysílání. Nejdříve ho představil server tvCentrum v rubrice TV Download. Z něho vyplývá, že Barrandov zahájí opravdu 11. ledna příštího roku v 11:01 hodin, a to pořadem Rozsvítí se vám. Půjde o několikahodinovou zábavnou show, kterou budou moderovat Zuzana Bubílková a Miloš Knor. Diváci tak budou moci být při prvních hodinách startu nového digitálního kanálu a podívají se do zákulisí Paláce zábavy.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: TV Barrandov představila recyklovanou Bubílkovou i skečovou kokoTV

Po tomto velkém bloku, který bude trvat téměř přesně devět hodin, odvysílá TV Barrandov Hlavní zprávy. Jak už dříve bylo avizováno, ty budou tvořeny z příspěvků televize Z1 a Regionální televizní agentury (RTA). Nový kanál sice bude mít k dispozici i vlastní štáby, těch však bude minimum. Zábavný galavečer plný hvězd pod názvem Karneval na Barrandově je připraven na 20:15. Večerem provedou opět Zuzana Bubílková a Miloš Knor. Na nedělní večer pak ještě bude připravena české filmová komedie Svatba jako řemen.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.