Hlavní navigace

TV Metropol se přestěhovala do Modřan a obnovila aktuální zprávy z Prahy

Jan Potůček

UVNITŘ FOTO – Od pondělí televize vysílá nejen aktuální zprávy, ale i publicistické formáty Víkend, Týden v Praze a další pořady. V kraulech se na obrazovce objevují zprávy divize Euro E15.

Doba čtení: 1 minuta

Na řádné vysílání začala postupně přecházet pražská televize Metropol. Od tohoto týdne obnovila aktuální zprávy z Prahy a nasadila premiérové publicistické pořady Víkend a Týden v Praze. Stanice se zároveň přestěhovala ze studia ve Francouzské ulici, které je momentálně nabízeno k pronájmu, do sídla vydavatelství Mladá fronta v pražských Modřanech. Firma už dříve oznámila, že její televizní divize připravuje restart TV Metropol, zároveň ale odmítla, že by byla novým vlastníkem této stanice.

K TÉMATU: U studia pražské TV Metropol se objevila cedule s nabídkou pronájmu

“Odbavování zajišťuje externí odbavovací pracoviště,” sdělila na dotaz serveru DigiZone.cz PR manažerka Mladé fronty Pavla Míčová. “Aktuální program doplňuje sestřih nejúspěšnějších magazínů. Programové schéma se bude orientovat na aktuální dění v metropoli. Osloveny budou všechny cílové skupiny, tj. od dětí až po seniory. Například zpravodajství divize Euro E15 nyní probíhá prostřednictvím tzv. crawlů. Využitím synergií plánuje spustit pořady pro aktivní moderní muže, maminky a děti,” dodala.

ČTĚTE TAKÉ: Provozovatel televize Metropol dluží 235 milionů, firma doporučuje vyhlásit úpadek

Mladá fronta připravuje pro televizi nové studio a prostředí, z něhož bude vysílat živé pořady. “Probíhají první kola castingů a hledáme nové tváře, ale diváci se zároveň mohou těšit na ty, které z Metropole už znají,” ujistila Míčová. Změny by se měla dočkat i internetová stránka www.metropol.cz.

Foto: Lukáš Polák, DigiZone.cz

TV Metropol postupně obnovuje řádné vysílání, které od února nahradila smyčka archivních pořadů

Našli jste v článku chybu?