Hlavní navigace

TV Metropol zařazuje nový magazín věnovaný umění, zaměří se i na erotiku

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO – „Art Time je pořad, ve kterém dostávají slovo nejrůznější osobnosti z uměleckého světa napříč formami, žánry i styly,“ přiblížila programová šéfka stanice Kateřina Černá.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Metropol vysílající mimo jiné pozemní cestou pro Prahu a střední Čechy na kanálu 46 zařazuje od dnešního dne, konkrétně od 20. hodiny, nový tematický blok nazvaný Art Time. Jak již z jeho názvu vyplývá, bude nějakým způsobem spojen s uměním. Art Time bude dvanáctidílným dokumentárním seriálem, který se zaměří na současné umělce, a to jak v jejich ateliérech, tak i při instalaci uměleckých artefaktů ve veřejném prostoru. Dnešní díl bude věnován ženám, objeví se v něm ale postupně i další témata, například film, fotografie, ale také erotika.

ČTĚTE TAKÉ: TV Metropol zavedla čtení pro děti na dobrou noc, mimo jiné s Bárou Nesvatbovou

Art Time je pořad, ve kterém dostávají slovo nejrůznější osobnosti z uměleckého světa napříč formami, žánry i styly. Setkání budou probíhat nejen na vernisážích, ale také v intimitě ateliérů jednotlivých tvůrců. Art Time je tady pro všechny, kteří stojí o to rozeznat rozdíl mezi dekorací a uměním. A také pro ty, kteří mají touhu podívat se do zákulisí, hledat souvislosti, sledovat příběhy umělců se všemi jejich ambicemi, existenčními potížemi, ale i úspěchy a oceněními, uvedla při příležitosti uvedení nového pořadu na obrazovku Metropole její programová šéfka Kateřina Černá.

Našli jste v článku chybu?