Hlavní navigace

TV Noe odchází z multiplexu 3 v Praze

17. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
17. 12. 2008

Špatná zpráva přichází pro diváky religiózního kanálu TV Noe, kteří jeho signál přijímají prostřednictvím digitálního multiplexu 3 v Praze na 46. kanálu. Ač Leoš Pohl, předseda představenstva společnosti Czech Digital Group (CDG), nedávno slíbil, že vysílání sítě bude pokračovat v Praze na dvou frekvencích souběžně, obyvatelé Prahy o kanál přijdou. Důvodem je finanční situace TV Noe, která už nedovolí provozovat vysílání ve všech platformách od nového roku.

ebf 24 - tip duben

ČTĚTE TAKÉ: Leoš Ryška: Televize Noe potřebuje třicet tisíc dárců

Tuto informaci nedávno oznámilo vedení televize přímo ve vysílání, serveru DigiZone.cz ji včera potvrdil Jiří Rajdus z firmy CDG, která multiplex 3 provozuje. Co se týká příjmu TV Noe v dalších platformách, tak o ten se bát diváci nemusí. Kanál zůstane součástí nabídky volně šířených českých kanálů na Astře 23.5 st. vých. i nabídek některých kabelových a IPTV operátorů. Provozovatel stanice, ostravská společnost Telepace, nechce do vysílání zařazovat reklamu a spoléhá pouze na dary od diváků.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).