Hlavní navigace

TV Osem uzavřela dohodu s Radiokomuni­kacemi, čeká ji změna identifikace

30. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slovak Sport 2 v minulosti vysílal v Regionální síti 8 po celý den, jeho provozovatel ale postupně vysílání kanálu pozemní cestou omezoval.

Provozovatel slovenské Televize Osem uzavřel dohodu s Českými Radiokomunikacemi týkající se distribuce signálu v Regionální síti 8, která aktuálně pokrývá více než 55 % populace republiky. Za tímto účelem dojde v následujících dnech i ke změně identifikace programu v tomto multiplexu, a to ze Slovak Sport.TV2 na TV 8. Jak uvedl pro DigiZone.cz dříve jeden z manažerů operátora, i po ukončení vysílání sportovního programu byl za obsah nadále zodpovědný právě slovenský SS2. To už nyní platit nebude.

BRANDstorming tip2

ČTĚTE TAKÉ: Slovak Sport.TV2 ukončila vysílání v Regionální síti 8

Slovak Sport 2 v minulosti vysílal v Regionální síti 8 po celý den, jeho provozovatel ale postupně vysílání kanálu pozemní cestou omezoval. Nejprve bylo možné sledovat vysílání stanice po celý den, později se televize začala dělit o programovou pozici právě se slovenskou, zejména ezoterickou Televizí Osem. V uplynulých týdnech pak došlo k tomu, že tento program ovládl vysílání v DVB-T po Slovak Sportu 2 úplně. Po tomto kroku by nebylo překvapením, kdyby TV Osem ukončila vysílání v pražské Regionální síti 1, kde je jedinou stanicí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).