Hlavní navigace

TV Paprika chystá další českou novinku, reaguje na rostoucí konkurenci

7. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Programová novinka naváže na úspěšný pořad Recepty pro radost s Markétou a Patrikem, i když idea formátu a jeho koncept samotný bude jiný.

Tematická stanice TV Paprika, která byla v našem regionu prvním programem orientovaným na vaření a kulinářství obecně, začne vysílat od konce letních prázdnin programovou novinku „Recepty pro radost od našich babiček“. Nasazení pořadu je mimo jiné reakcí na rostoucí konkurenci v oblasti těchto stanic. Na našem trhu už působí v tuto chvíli program Food Network, který od podzimu chystá lokalizaci do češtiny, a Mňam TV, která je kromě placených služeb dostupná i jako volně šířený kanál v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací. Průvodkyní programovou novinkou bude opět Markéta Hrubešová.

BRAND23 Workshop

Z ARCHIVU: Někdejší tvář televizí Nova a Pětka Markéta Hrubešová bude vařit pro TV Papriku

Programová novinka naváže na úspěšný pořad Recepty pro radost s Markétou a Patrikem, i když idea formátu a jeho koncept samotný bude jiný. Natáčení pořadu bude probíhat koncem červa a začátkem července a celkem bude mít deset dílů. V každém z nich se představí jedna babička a dva její recepty (sladké a slané). Pořad nebude stát jen na samotném vaření, ale diváci se v něm také dozvědí, proč kuchařka daný recept dělá, pro koho a jaký s ním souvisí příběh. Devět babiček si vybere sama produkce, desátá se v pořadu objeví na základě vítězství v soutěži. Novinku bude provozovatel komunikovat i na sociálních sítích.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).