Hlavní navigace

TV Paprika má další vlastní český formát: Slavní v maléru, v němž soupeří celebrity

22. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pořad navazuje na úspěšné dvě řady Mlýnku na recepty, který kabelová a satelitní TV Paprika vysílala uplynulé dvě sezóny

Novou původní kuchařskou soutěž Slavní v maléru vysílá od tohoto týdne kabelová a satelitní TV Paprika. Formát, v němž soupeří ve vaření dvě celebrity, navazuje na uplynulé dvě sezóny pořadu Mlýnek na recepty s Lacim Hornáčkem a Ivetou Fabešovou. „Premiérový pořad Slavní v maléru představuje známé české a slovenské tváře, které za dohledu odborné poroty spolu soutěží v kuchyni o mistrovský titul,“ přiblížila společnost Chello Central Europe, která TV Papriku v Česku provozuje.

K TÉMATU: TV Paprika nabídne pořad Mlýnek na recepty s českými celebritami

Úkol pro soutěžící je poměrně jednoduchý: mají připravit zadaný pokrm lépe než protivník. Na průběh soutěže dohlíží šéfkuchař Laci Hornáček. „Oproti Mlýnku na recepty klademe větší důraz na zábavu a neformální povídání se soutěžícími, ale na své si přijdou i ti, co hledají praktickou inspiraci pro svoje domácí vaření,“ uvedl Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe. TV Paprika odvysílá deset půlhodinových dílů, na obrazovce se objevují od tohoto týdne vždy v pondělí od 21:20 hod.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: Majitel UPC koupil programy TV Paprika a TV Deko, známé i v Česku

„Kuchařskou výzvu přijali a diváky pobaví například herečka Vica Kerekes, moderátorka Adriana Poláková, umělec Thomas Puskailer či šoumen Jožo Pročko. Seznam soutěžních pokrmů čítá deset položek, například losos s růžovým kořením, kuřecí stehýnka Marengo nebo brynzové halušky,“ dodal provozovatel TV Paprika.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.