Hlavní navigace

TV Písnička opět změnila program, po týdnu dechovky vsadila na country

27. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na dočasnou změnu tematického zaměření stanice reagovaly minulý týden na jejím Facebooku rozhořčeně desítky diváků. Jednalo se především o matky s dětmi.

Společnost Česká muzika, provozovatel kanálu „TV Písnička a Country no.1“, po týdnu opět změnila jeho zaměření. Dechovku ve vysílání vystřídala country music. Na tuto skutečnost upozornilo server DigiZone.cz hned několik jeho čtenářů. Původně měl ve vysílání tohoto „double kanálu“ prostor nejprve dětský program TV Písnička šířený v době od sedmé hodiny ranní do sedmé hodiny večerní, obsahoval písničky a pohádky, poté ho v čase od 19. hodiny do rána nahradila americká a česká country. Znamená to, že v tuto chvíli je country music věnovaná většina vysílacího času stanice „TV Písnička a Country no.1“.

MMF23 tip3

Podoba loga stanice "TV Písnička a Country no.1" v době, kdy vysílání dominuje blok Country no.1
Autor: repro foto „TV Písnička a Country no.1“

Podoba loga stanice „TV Písnička a Country no.1“ v době, kdy vysílání dominuje blok Country no.1

K TÉMATU: Dětská TV Písnička má problém, kvůli divákům musela začít hrát dechovku

Majitel televize, jihočeský hudebník a podnikatel Karel Peterka, který také provozuje úspěšnou stanici Šlágr TV, minulý týden naší redakci řekl, že od původního programového zaměření TV Písničky bylo nutné dočasně odbočit z důvodu nízké sledovanosti tohoto programu. Podle jeho slov dosahoval program v cílové skupině diváků od 4 do 14 let podílu na publiku (share) pouhé 0,03 %. Od 20. do 26. dubna tedy hrála „TV Písnička a Country no.1“ v době od deváté hodiny dopolední do přibližně osmé večer dechovku. Aktuální změnu ve vysílacím schématu televize už respektuje i elektronický programový průvodce (EPG).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).