Hlavní navigace

TV Písnička

Rok 2015 v DVB-T: (nejen) start nových kanálů Primy a Barrandova a konec Active TV

Právě končící rok byl opět velmi bohatý na události týkající se pozemní digitální televize. Mimo jiné došlo i ke stěhování velkých regionálních televizí z multiplexu 3.

Doba čtení: 10 minut

Nova International i Markíza International připraveny ke startu

TÝDENNÍ REVIZE – Start nových televizí není zdaleka u konce. Kromě Mňau TV a Primy Comedy Central se blíží i mezinárodní verze Novy a Markízy určené pro sousední trhy.

Doba čtení: 5 minut

Jedné z televizí hudebníka Karla Peterky hrozí, že přijde o licenci

Karel Peterka je známý především coby provozovatel hudební televize Šlágr, která je dostupná v zemském multiplexu 3. Program je k dispozici volně i na satelitu Astra 3B.

Doba čtení: 1 minuta

Špatný rok pro majitele Šlágr TV: loni skončil v několikamili­onové ztrátě

Předloni přitom vydavatelství Česká Muzika, které je stoprocentním vlastníkem Šlágr TV, vykázalo zisk šest milionů korun. Na dramatickém propadu se podepsal zejména start druhého televizního kanálu.

Doba čtení: 4 minuty

Zákazníci českého UPC se konečně dočkali, odstartovala platforma Horizon

TÝDENNÍ REVIZE – Slavnostní uvedení služby na náš trh doprovázel velký večírek v jednom z Barrandovských ateliérů. Akci moderoval Libor Bouček.

Doba čtení: 5 minut

TV Písnička a Country no.1 v zemském multiplexu 4 končí, v kabelu možná zůstane

„Vysílání jsme chápali jako zkušební a výsledek bohužel nebyl takový, jaký jsme očekávali,“ přiznal naší redakci majitel televize, hudebník a podnikatel Karel Peterka.

Doba čtení: 1 minuta

TV Písnička opět změnila program, po týdnu dechovky vsadila na country

Na dočasnou změnu tematického zaměření stanice reagovaly minulý týden na jejím Facebooku rozhořčeně desítky diváků. Jednalo se především o matky s dětmi.

Doba čtení: 1 minuta

Dětská TV Písnička má problém, kvůli divákům musela začít hrát dechovku

Okamžitá změna ve vysílání se dotknula i loga samotné televize, které bylo doposud složeno z dětské noty a identifikátoru druhého programu, tedy Country no.1.

Doba čtení: 2 minuty

Stanice „TV Písnička a Country no.1“ změnila logo, vyhověla vysílací radě

Ačkoliv se může zdát, že jde o kosmetickou změnu, tento krok má mnohem hlubší význam. Právě označení „TV Písnička a Country no.1“ si po provozovateli vyžádala vysílací rada.

Doba čtení: 1 minuta

Netflix míří do Česka i na Slovensko, sen náročnějších diváků se konečně splní

TÝDENNÍ REVIZE – Diváci, kteří jsou ochotni si za sledování video obsahu zaplatit, budou mít brzo možnost sledovat Netflix. Nejpozději prý do roku 2016.

Doba čtení: 5 minut

TV Písnička a Country no.1 budou oddělené. Chce to čas, říká provozovatel

Důvod k tomu, proč se jako první kanál dočká vypuštění na satelit Astra 3B TV Písnička, uvedl její majitel skutečnost, že ač dětský program vysílá prozatím velmi krátce, jsou na něj kladné odezvy.

Doba čtení: 2 minuty

Novým stanicím Televize Barrandov už nestojí nic v cestě

TÝDENNÍ REVIZE – Provozovatel stanic Kino Barrandov a Barrandov Plus už udělal vše proto, aby mohl zahájit jejich distribuci. Tento týden získaly nové kanály licence pro satelit i DVB-T.

Doba čtení: 5 minut

Dětská televize Písnička provozovatele Šlágr TV získala satelitní licenci

TV Písnička je charakterizována v satelitní licenci jako teleshoppingový program s akcentem na hudbu různých žánrů. Pozemně vysílá v multiplexu 4 Radima Pařízka.

Doba čtení: 1 minuta

Country no.1 v multiplexu 4 a kabelové síti UPC s novou identifikací

Změna, kterou provedli operátoři na žádost provozovatele stanice, není bezdůvodná. V minulosti si ji vyžádala Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV).

Doba čtení: 1 minuta

Multiplex 4 a Regionální síť 7 se rozšíří do dalších lokalit

V testovacím provozu funguje od včerejška v Přerově první jmenovaná síť. Kromě obvyklých programů zde najdou zájemci také signál regionální stanice TV Morava.

Doba čtení: 1 minuta

Country no.1 po celý den pro kabelové operátory? Až odstartuje na satelitu

„Z našeho pohledu je Country no.1 i TV Písnička jeden kanál od jednoho dodavatele. Nejedná se tedy o rozdělení programů z naší strany,“ sdělil naši redakci mluvčí operátora UPC ČR David Frodl.

Doba čtení: 1 minuta

Utekl vám start televize Písnička? Podívejte se na první minuty jejího vysílání

UVNITŘ VIDEO – Start nové televize na programové pozici Country no.1 dnes překvapil i zákazníky největšího kabelového operátora UPC. Stanice je přitom určena pouze pro DVB-T.

Doba čtení: 1 minuta

Startuje TV Písnička, dětská obdoba televize Šlágr

TÝDENNÍ REVIZE – Provozovatel televize Šlágr ohlásil na tento víkend zahájení vysílání své dětské stanice. V DVB-T jde o druhý kanál orientovaný na tuto diváckou skupinu.

Doba čtení: 5 minut

Dětská TV Písnička odstartuje během víkendu, na zahájení nechce tlačit

Majitel stanice Karel Peterka řekl, že kromě pozemní distribuce v multiplexu 4 by měla být nová televize Písnička dostupná taktéž na internetu a bude mít své vlastní webové stránky.

Doba čtení: 1 minuta

Dětská TV Písnička už má termín startu, vysílání zahájí ještě v tomto týdnu

Vysílání bude složeno z vánočních písniček a bloků pro děti. Maskoty televize jsou pohádkové postavičky Ferda Mravenec a Brouk Pytlík.

Doba čtení: 1 minuta

TV Písnička bude dětskou obdobou Šlágr TV, nabídne i prodej DVD nosičů

Stanice bude druhým kanálem ve volném terestrickém vysílání, který bude určen pro dětského diváka. V Regionální síti 7 a multiplexu 3 již Česká televize šíří stanici Déčko.

Doba čtení: 2 minuty

Provozovatel Šlágr TV získal „licenci“ pro dětský blok TV Písnička

TV Písnička se nyní stane trvalou součástí názvu stanice Country no.1. Program je v tuto chvíli dostupný v DVB-T a kabelových rozvodech, plánuje však i distribuci na satelitu Astra 3B.

Doba čtení: 1 minuta

Country no.1 bude mít možná více verzí, provozovatel připravuje dětskou televizi

Satelitní distribuce tematické stanice je v tuto chvíli ve fázi příprav a nelze přesně říci, kdy bude vysílání na Astře spuštěno. Provozovatel je ho schopný rozjet do jednoho týdne.

Doba čtení: 1 minuta