Hlavní navigace

TV Pohoda má první živě moderovaný pořad ze studia - Rock Fest

Lukáš Polák

Vlastník televize Pohoda Radim Pařízek tvrdí, že na ostré vysílání přejde stanice pravděpodobně začátkem prosince, kdy by už do tvorby programu měl zasáhnout i Vladimír Železný.

Doba čtení: 1 minuta

Digitální televize Pohoda, která odstartovala exkluzivně v multiplexu 4 krátce před koncem června, přešla do další fáze komunikace s diváky. Kromě rockových videoklipů a regionálního zpravodajství se tu objevil také první vlastní pořad. Jmenuje se Rock Fest a stanice ho vysílá denně živě od 10:45 do pravého poledne. TV Pohoda začala jeho existenci komunikovat prostřednictvím své stránky na komunitním portálu Facebook. Ve vysílání se střídají dva moderátoři.

Czech Internet Forum 2018 Tip s tlačítkem

Moderátorka Rádia Čas Petra Češková je nově také tváří televize Pohoda.
Autor: Facebook TV Pohoda

Moderátorka Rádia Čas Petra Češková je nově také tváří televize Pohoda.

ČTĚTE TAKÉ: Potíže multiplexu 4 se podaří odstranit, věří televize. ČTÚ zatím nezasáhne

Jednou z tváří pořadu je moderátorka Petra Češková, která je shodou okolností také hlasem ostravského Rádia Čas, jehož vlastníkem je stejně jako u TV Pohoda moravský podnikatel Radim Pařízek. Rocker a bubeník skupiny Citron se tedy ve vysílání vlastního programu nezapřel. Svou zálibu promítl i do názvu tohoto pořadu. Pohoda se snaží komunikovat nový pořad také prostřednictvím komunitního portálu Lidé.cz patřícího Seznamu. Příliš fanoušků ale zatím nepřilákal.

Našli jste v článku chybu?