Hlavní navigace

TV Pohoda má první živě moderovaný pořad ze studia - Rock Fest

20. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vlastník televize Pohoda Radim Pařízek tvrdí, že na ostré vysílání přejde stanice pravděpodobně začátkem prosince, kdy by už do tvorby programu měl zasáhnout i Vladimír Železný.

Digitální televize Pohoda, která odstartovala exkluzivně v multiplexu 4 krátce před koncem června, přešla do další fáze komunikace s diváky. Kromě rockových videoklipů a regionálního zpravodajství se tu objevil také první vlastní pořad. Jmenuje se Rock Fest a stanice ho vysílá denně živě od 10:45 do pravého poledne. TV Pohoda začala jeho existenci komunikovat prostřednictvím své stránky na komunitním portálu Facebook. Ve vysílání se střídají dva moderátoři.

Mobile Internet Forum 2022

Moderátorka Rádia Čas Petra Češková je nově také tváří televize Pohoda.
Autor: Facebook TV Pohoda

Moderátorka Rádia Čas Petra Češková je nově také tváří televize Pohoda.

ČTĚTE TAKÉ: Potíže multiplexu 4 se podaří odstranit, věří televize. ČTÚ zatím nezasáhne

Jednou z tváří pořadu je moderátorka Petra Češková, která je shodou okolností také hlasem ostravského Rádia Čas, jehož vlastníkem je stejně jako u TV Pohoda moravský podnikatel Radim Pařízek. Rocker a bubeník skupiny Citron se tedy ve vysílání vlastního programu nezapřel. Svou zálibu promítl i do názvu tohoto pořadu. Pohoda se snaží komunikovat nový pořad také prostřednictvím komunitního portálu Lidé.cz patřícího Seznamu. Příliš fanoušků ale zatím nepřilákal.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.