Hlavní navigace

TV Pohoda se vzdala režimu Mini. Hrozila jí pokuta od vysílací rady

24. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V praxi se v podstatě vysílání televize Pohoda nezměnilo. Pouze zmizel symbol Mini z loga stanice a také „zážehové“ promo se stejným prvkem. Nadále se vysílají rockové klipy a zprávy.

Provozovatel digitální televize Pohoda, společnost TP Pohoda, za níž stojí podnikatelé Radim Pařízek a Vladimír Železný, se vzdal symbolu Mini, kterým označoval zážehové vysílání svojí stanice. Server DigiZone.cz to zjistil několikahodinovým pozorováním tohoto programu. Vysílání v režimu „Mini“ vyčetla TV Pohoda Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém zasedání, které se konalo začátkem tohoto měsíce. Pokud by stanice symbol neodstranila, hrozila by ji několikamilionová pokuta.

Cloud 22 temata

Z vysílání televize Pohoda zmizel symbol Mini.
Autor: repro foto TV Pohoda

Z vysílání televize Pohoda zmizel symbol Mini.

K TÉMATU: TV Pohoda vysílá v režimu Mini bez souhlasu vysílací rady

V posledních dnech se symbol Mini ve vysílání TV Pohoda průběžně objevoval a opět mizel. Toto zážehové vysílání taktéž označoval krátký předěl, kdy se do pomyslné průhledné kostky nalévala žlutá barva, která pak taktéž vytvořila označení Mini. Vysílání televize ale nadále pokračuje v režimu, jako tomu bylo doposud. Do programu jsou zařazeny rockové klipy, magazín Rock fest a také lokální zpravodajství regionálních partnerů. V ostrém režimu by měla televize začít vysílat v průběhu prosince.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.