Hlavní navigace

TV Pohoda od pátku do dneška nevysílala. Vyhořelo jí úložiště dat

2. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Pohoda přišla o úložiště dat, na němž byly uloženy příspěvky k vysílání. To je důvod, proč stanice do dnešního dopoledne nevysílala. AKTUALIZOVÁNO 14:07

Digitální televize Pohoda, kterou v rámci svého multiplexu 4 provozují podnikatelé Radim Pařízek a Vladimír Železný, nemá zrovna na růžích ustláno. Nejen, že nemůže tuto síť řada diváků stále naladit, jak vyplývá z našeho diskusního fóra, kde se objevují denně minimálně desítky kritických příspěvků, ale samotná stanice musela ze čtvrtka 28. na pátek 29. června úplně přerušit svoje vysílání. Serveru DigiZone.cz to potvrdil Pařízek s tím, že došlo k závažnému technickému problému. Ten se podařilo odstranit až dnes.

cif - debata 2

ČTĚTE TAKÉ: Multiplex 4: mnoho povyku pro nic? Zbývá den do ostrého startu

Důvodem, proč televize Pohoda nevysílala, je skutečnost, že jí vyhořelo úložiště dat. Program tak do dnešního odpoledne neměl z čeho odbavovat své příspěvky, a proto bylo jeho vysílání nahrazeno statickou obrazovkou s pohybujícím se logem, která v multiplexu zabere jen minimální datový tok (pod 1 Mbps). Jak říkáme u nás v Ostravě, když se něco…, tak se to…, uvedl v neděli odpoledne pro DigiZone.cz Radim Pařízek. Oprava byla původně plánována v horizontu několika dní. Dodavatel zařízení je podle Pařízkových slov z Anglie.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).