Hlavní navigace

TV Pohoda zatím vysílat na satelitu nebude. Není to na pořadu dne, tvrdí Pařízek

4. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

25. června spustí televize Pohoda pouze zážehové vysílání, aby splnila zákonnou povinnost a také slib svým divákům. Rukopis dvojice Železný – Pařízek by měla nést asi od prosince.

Chystaná digitální televize Pohoda moravského podnikatele Radima Pařízka neplánuje šíření signálu prostřednictvím družice, alespoň ne v nejbližší době. Sám Pařízek to řekl serveru DigiZone.cz. Do budoucna je možné, že prostřednictvím družice vysílat budeme, ale nyní máme úplně jiné starosti, uvedl Pařízek. Vysílání, která stanice spustí 25. června v multiplexu 4, bude pouze zážehové, konstatoval její majitel s tím, že prozatím půjde o promo doplněné o regionální zpravodajství.

ebf - partner 1

ČTĚTE TAKÉ: Televize Pohoda představila několik týdnů před svým startem nové logo

Chceme splnit termín startu televize Pohoda, ale v současné době se veškerá naše snaha ubírá ke spuštění multiplexu 4 v dalších lokalitách. Máme tu síť, která roky ležela a nic se s ní nedělo. Radiokomunikace vybudovaly svoje multiplexy za tři roky, my na to měli tři čtvrtě roku, sdělil Pařízek. Vysílání Pohody by mělo mít v současné době podobu pouze jakéhosi zážehového vysílání. „Rukopis“ Vladimíra Železného ponese pravděpodobně až od prosince, kdy má být už vše ve stabilním stavu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).