Hlavní navigace

TV tipy na pondělí: Nesmírně hlasitě a neuvěřitelně blízko, Poslední kat a Červená

8. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Nesmírně hlasitě a neuvěřitelně blízko - Devítiletý Oskar je neuvěřitelně chytrý chlapec. Otec, který si byl Oskarova nadání vědom, pro něj často připravoval mise, při nichž měl odhalit nějaké tajemství. Po teroristických útocích 11. září 2001 najde Oskar záhadný klíč, který patřil jeho otci, jenž byl jednou z obětí útoku na světové obchodní centrum. Americké drama (2011)

  • STV 2, 22:00 – drama Poslední kat - Film sleduje životní příběh nejznámějšího britského kata Alberta Pierrepointa od počátků jeho kariéry v roce 1932 až po jeho rezignaci v roce 1956. Během tohoto období Perrepoint popravil několik stovek odsouzených, včetně několika nacistických válečných zločinců. Britské drama (2005)

  • Prima Cool, 22:50 – romantická komedie Umění lhát – Jak to dopadne, když se do ideálního světa, který zná jen pravdu, dostane lež? Mladý Mark přijde jednoho dne na to, že není nutné říkat jen čistou pravdu. Pak se mu ale vše vymkne z rukou a vylhané bohatství a sláva k získání vysněné ženy nestačí. Americká romantická komedie (2009)

Content tip EARLY

  • ČT 2, 23:15 – drama Tři barvy: Červená – O podivuhodné hře osudu. Polsko-francouzský film nominovaný na Oscara. (1993)

  • ČT art, 23:15 – drama Milionový chlap - Jedna věc je vymyslet padák. Druhá věc je s ním skočit. Film podle skutečných událostí. Slovenské drama (1987)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).