Hlavní navigace

Tvář Ordinace v růžové zahradě Saša Rašilov bude propagovat UPC

20. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 2. 2012

UVNITŘ FOTO Herec Saša Rašilov, kterého mohou divačky znát z oblíbeného nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, se stal tváří kabelového operátora UPC Česká republika. Bude tak propagovat jeho produkty – kabelovou televizi, internet i telefonní služby. Podle marketingového ředitele operátora Martina Smrže si ho firma vybrala proto, že je nejen jejím zákazníkem, ale dokáže zaujmout i pobavit televizní diváky.

ČTĚTE TAKÉ: UPC přichystala pro zákazníky lístky na předpremiéru Železné Lady

BRAND23 Workshop

Saša Rašilov účinkuje kromě hlavního třicetivteřinového spotu rovněž ve čtyřech kratších, v nichž postupně představuje služby digitální kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonu. Je jak průvodcem domácnosti, tak představitelem všech její členů: otcem, matkou, dcerou i synem. Saša Rašilov bude prezentovat přednosti služeb UPC rovněž v novinách, rádiích a na internetu, přiblížil mluvčí operátora Juraj Gerbery. UPC vybrala Rašilova jako svou tvář díky průzkumu, který si udělala mezi svými zákazníky.

Tváří kabelového operátora UPC Česká republika se stal herec Saša Rašilov. (Zdroj: UPC)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).