Hlavní navigace

Tým komentátorů zpravodajství v České televizi by měl být posílen

4. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

4. 11. 2010

Ředitel zpravodajství České televize Roman Bradáč chce posílit tým komentátorů tohoto veřejnoprávního média. Jak uvádí web www.ct24.cz, tento krok se zkomplikoval s odchodem šéfa Redakce domácího zpravodajství Jindřichem Šídlem do deníku Hospodářské noviny, o kterém vás DigiZone.cz informoval začátkem minulého měsíce.

ČTĚTE TAKÉ: Jindřich Šídlo končí jako šéf domácích zpráv na ČT, nahradí ho Malecký

Nadále s panem Šídlem počítám, budu rád, když bude hostem v našem vysílání, uvedl na včerejším zasedání Rady ČT Bradáč. Zároveň dodal, že veřejnoprávní médium z Kavčích hor se má dočkat také zjednodušení grafiky. Vizuál kanálů pro příští rok se buduje právě v těchto dnech. Bradáč dále uvedl, že by se měli diváci dočkat nového pojetí ekonomiky a větší prostor má dostat opět kultura. Nedávno zvolený ředitel zpravodajství podle ct24.cz plánuje také pořad se zahraničními zpravodaji a formát zaměřený na ženy uváděnými vlivnými osobnostmi něžného pohlaví.

DigiZone.cz připravuje rozhovor s bývalým šéfem domácího zpravodajství České televize Jindřichem Šídlem

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.