Hlavní navigace

Ultra HD kanál 4K FunBox UHD odstartuje letos na podzim, počítá i s šířením v Česku

13. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům dát příležitost být mezi prvními, kteří si vychutnají filmy a další obsah v rozlišení 4K,“ uvedl Berk Uziyel, výkonný ředitel FilmBox International Ltd.

První avizovaný Ultra HD kanál 4K FunBox UHD, který by měl být dostupný v České republice i na Slovensku, odstartuje letos na podzim. Oznámila to společnost FilmBox International při příležitosti oficiálního nasazení 4K titulů do služby FilmBox Live, jichž by mělo být okolo osmi desítek. Filmy a dokumenty ve formátu Ultra HD jsou na videoportálu FilmBoxu dostupné od začátku května a jako první na ně upozornil právě server DigiZone.cz. K dispozici jsou ovšem prozatím pouze majitelům televizorů značky LG Electronics. Bližší informace přináší firma na svých webových stránkách.

Cloud 22 temata

K TÉMATU: Služba FilmBox Live začala nabízet v Česku první filmy ve 4K

Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s LG Electronics na propagaci této vzrušující nové technologie spotřebitelům. Naše předchozí úspěšná spolupráce z uvedení Ultra HD filmů v Polsku stanovila slibný základ pro rozvoj spolupráce i v dalších zemích, konstatoval Berk Uziyel, výkonný ředitel FilmBox International Ltd, a doplnil: Naší hlavní prioritou je poskytovat našim zákazníkům nejlepší zábavu a zážitky. Jsme proto rádi, že jim můžeme dát příležitost být mezi prvními, kteří si vychutnají filmy a další obsah v rozlišení 4K. Chystaná televizní stanice 4K FilmBox UHD by měla být dostupná i ve službě FilmBox Live.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.