Hlavní navigace

Universal odvysílá nové řady seriálů Skandál a Dobrá manželka. Bratři a sestry končí

22. 11. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE Společnost Universal Networks věří především v úspěch druhé řady seriálu Skandál, která se ve Spojených státech vysílá od 27. září. Měla by mít devět epizod.

Diváci kabelového a satelitního kanálu Universal Channel, který působí také v České republice a na Slovensku, v následujících měsících obohatí vysílání o několik premiérových řad oblíbených seriálů. Půjde konkrétně o Skandál, Bratry a sestry a Dobrou manželku. Všechny tři by se na obrazovce placeného programu měly objevit začákem příštího roku. Očekávaná je především druhá řada seriálu Skandál, kterou Universal Channel vysílá od 19. srpna. V USA se poprvé objevil v dubnu letošního roku.

Hlavní postavou Skandálu je Olivia Pope, která pracovala v prezidentské kanceláři jako konzultantka pro styk s veřejností. Svůj, nejen profesní život, zasvětila ochraně a budování pozitivního obrazu těch nejmocnějších. Poté, co opustila Bílý dům, založila vlastní firmu v domnění, že se její život vydá klidnější cestou. Postupně ale zjišťuje, že to nebude tak jednoduché. Ve druhé řadě by měli dostat diváci odpovědi na řadu otázek a změn dozná i tým hlavní hrdinky. Dění se zaměří i na postavu Quinn Perkinsové. V hlavní roli uvidí diváci opět herečku Kerry Washington.

BRANDstorming tip2

Čtvrtou řadu seriálu Dobrá manželka, která je další premiérou na Universalu, má opět na svědomí výkonný producent Ridley Scott. Diváci se mohou těšit na řadu hostujících osobností. Vrátí se Carrie Prestonová, kterou diváci znají jako rudovlasou servírku ze seriálu Pravá krev. Objeví se tu i Maura Tierneyová. Jako vojenská právnička se tu mihne i Amanda Peet. Dobrá manželka je dramatický seriál představující Juliannu Marguliesovou jako manželku a matku, která kdysi čelila veřejnému skandálu svého politicky angažovaného muže. Přestala být ženou v domácnosti a vrátila se ke své původní profesi právničky a stává se přítelkyní mocných osob, což se však ne vždy ukazuje jako pozitivum.

Diváci se také rozloučí s hrdiny seriálu Bratři a sestry. Začátkem příštího roku přijde na Universal Channel jeho pátá, závěrečná řada. I v ní budou moci zájemci sledovat komplikovaný život rodiny Walkerových. I přesto, že hrdinové prošli řadou zvratů, zůstává jim chuť žít naplno i bojovat za svou rodinu. Pro několik známých tváří už seriálová cesta definitivně skončila, někteří se objeví pouze v první polovině seriálu, aby se s divákem rozloučili. Hlavní trojice hereček – Sally Field, Calista Flockhart a Rachel Griffiths však zůstávají. Nebude tu chybět také Gilles Marini a jako dávná láska Nory Holdenové (Sally Field) se objeví Beau Bridges.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).