Hlavní navigace

Kabelovka od UPC chystá na květen úpravy ceníku a programových balíčků

29. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Počínaje 1. květnem dojde u největšího kabelového operátora u nás, společnosti UPC Česká republika, ke změnám v ceníku a balíčkování některých stanic.

Základní cena nabídek Relax, Darwin, Sport a Music byla stanovena na 130 korun včetně DPH. Sleva při kombinaci 2 a více nabídek byla stanovena na 39 Kč měsíčně. Při kombinaci nabídek není poskytován balíček Music jako výhoda zdarma.

ČTĚTE TAKÉ: Kanál AXN HD v České republice těsně před startem

V rámci balíčků se dočkají zákazníci programových novinek. Podle informací DigiZone.cz se má v nabídce Relax objevit zcela nová stanice AXN HD. O ní už jsme referovali na našem webu ráno. V balíčku Darwin bude pro změnu novinkou Spektrum HD a nabídku Sport obohatí Nova Sport HD. Složení Music se nemění. Zvýšit se má i cena balíčku Filmbox Plus, který kromě stejnojmenného kanálu obsahuje také stanice Filmbox Family a Filmbox HD. Zákazníci za ní nově zaplatí 130 Kč včetně DPH, tedy stejně jako u doplňkových služeb Relax, Darwin, Sport a Music.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).