Hlavní navigace

UPC nabídne klientům v Pelhřimově i Domažlicích lepší služby, zavádí tu „digitál“

27. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Do zlepšování sítě a modernizace koncových zařízení investujeme pravidelně a modernizace v dalších městech bude pokračovat,“ uvedl šéf marketingu UPC Jan Kohout.

Služby digitální kabelové televize budou moci nově využívat zákazníci operátora UPC Česká republika i v Pelhřimově a Domažlicích. Umožní to investice, kterou firma vložila do modernizace svých sítí v obou městech. V zásahu signálu kabelových rozvodů je téměř šest tisíc domácností. Klienti operátora se mohou těšit mimo jiné na nabídku UPC Digital s interaktivní platformou Horizon včetně videotéky My Prime i rychlejší připojení k internetu, které nabídne až 300 Mb/s. Samozřejmostí bude i služba UPC Telefon.

ebf - partner 1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Další tisíce domácností na kabelové síti UPC dostanou kvalitnější služby

V létě UPC zprovoznila své digitální služby v Ústí nad Labem, Uničově a Rychnově nad Kněžnou. V říjnu se zmodernizovaly sítě pro více než 3200 domácností v Pelhřimově a téměř 2500 domácností v Domažlicích. Naše služby jsou od října nově dostupné v dalších 5700 domácnostech. Do zlepšování sítě a modernizace koncových zařízení investujeme pravidelně a modernizace v dalších městech bude pokračovat i v následujících měsících, uvedl při této příležitosti marketingový ředitel UPC Jan Kohout.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).