Hlavní navigace

UPC nabídne klientům v Pelhřimově i Domažlicích lepší služby, zavádí tu „digitál“

27. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Do zlepšování sítě a modernizace koncových zařízení investujeme pravidelně a modernizace v dalších městech bude pokračovat,“ uvedl šéf marketingu UPC Jan Kohout.

Služby digitální kabelové televize budou moci nově využívat zákazníci operátora UPC Česká republika i v Pelhřimově a Domažlicích. Umožní to investice, kterou firma vložila do modernizace svých sítí v obou městech. V zásahu signálu kabelových rozvodů je téměř šest tisíc domácností. Klienti operátora se mohou těšit mimo jiné na nabídku UPC Digital s interaktivní platformou Horizon včetně videotéky My Prime i rychlejší připojení k internetu, které nabídne až 300 Mb/s. Samozřejmostí bude i služba UPC Telefon.

Cloud 22 temata

NEPŘEHLÉDNĚTE: Další tisíce domácností na kabelové síti UPC dostanou kvalitnější služby

V létě UPC zprovoznila své digitální služby v Ústí nad Labem, Uničově a Rychnově nad Kněžnou. V říjnu se zmodernizovaly sítě pro více než 3200 domácností v Pelhřimově a téměř 2500 domácností v Domažlicích. Naše služby jsou od října nově dostupné v dalších 5700 domácnostech. Do zlepšování sítě a modernizace koncových zařízení investujeme pravidelně a modernizace v dalších městech bude pokračovat i v následujících měsících, uvedl při této příležitosti marketingový ředitel UPC Jan Kohout.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.