Hlavní navigace

UPC se k RIO Medii vyjadřovat nebude, Telefónica nereagovala

7. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 5. 2009

V rámci masivnějšího vstupu značky RIO Media na český trh, zajímalo server DigiZone.cz, jak se největší čeští operátoři dívají na její působení a obchodní politiku. Oslovili jsme proto společnost Telefónica O2, provozovatele IPTV služby O2TV, a kabelového operátora UPC Česká republika. Z odpovědí, které jsme však dostali, příliš nadšení nejsme.

Španělský operátor vůbec nereagoval a jediný, od koho máme odpověď, je společnost UPC Česká republika. Ani reakce tiskového mluvčího Františka Maliny nás příliš nepotěšila. Dlouhodobě ctíme pravidlo, že k aktivitám společností působících ve stejných segmentech trhu se nevyjadřujeme. Je mi proto líto, že Vám nemohu podat Vámi žádanou odpověď, uvedl pro DigiZone.cz Malina. Server DigiZone.cz zajímalo, zdali např. společnosti nemají strach, že by vstupem RIO Medie přišli o zákazníky, popř. zdali kvůli nim chystají změnu obchodní politiky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).