Hlavní navigace

UPC slibuje 40 programů v kabelovce za sníženou cenu 150 Kč „napořád“

14. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 10. 2011

S novou akční nabídkou obesílá společnost UPC potenciální zákazníky svojí digitální kabelové televize UPC Digital. Nově jim nabízí základní balíček třiceti programů Starter a jeden tematický balíček navíc s dalšími deseti programy za 150 korun měsíčně včetně DPH, ovšem bez časového omezení. Všechny podobné akce byly doposud omezeny určitým časovým obdobím, nyní UPC slibuje akční cenu „napořád“. Má to ale jeden háček: zájemce musí s firmou podepsat smlouvu alespoň na jeden rok.

K TÉMATU: Češi ztrácí zájem o kabelovou televizi a IPTV. Jsou placené…

MM socky3

Součástí nabídky, která je určena jen pro nové zákazníky digitální kabelové televize UPC, je i zdarma pronajatý základní kabelový set-top-box. Jeho prostřednictvím ale nemohou diváci sledovat pět televizních programů ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV), které firma nabízí v rámci této akční slevy. Pro příjem HD programů potřebujete HD PVR box, který není součástí této nabídky, ale je možné si jej doobjednat zvlášť, upozorňuje UPC.

Vedle základní programové nabídky Starter si zájemci mohou v rámci akční ceny zvolit z balíčků Sport (devět sportovních kanálů), Darwin (sedm dokumentárních kanálů) nebo Relax (14 rodinně zaměřených programů). Nabídka je časově omezena, platí jen pro objednávky do 25. října.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.