Hlavní navigace

UPC testuje v digitální kabelovce Sport 5

16. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 5. 2008

Společnost UPC Česká republika začala ve své digitální kabelové televizi testovat další kanál. Tentokrát jde o motoristický program Sport 5, který začal nedávno vysílat v satelitní platformě CS Link. Server DigiZone.cz na skutečnost upozornil čtenář Michal Hoftich z Prahy. Signál však zatím není určen pro příjem do domácností a je kódován v systému Conax. Program je označen jako Rezerva a vysílá se zde EPG zmíněné stanice. K jeho odkryptování dojde až ve chvíli, kdy UPC obdrží povolení zařadit kanál do své nabídky od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV).

ebf - tip do článku - debata

Za projektem Sport 5 stojí stejnojmenná akciová společnost, která má ve svém představenstvu i známého motoristického podnikatele Antonína Charouze. Společnost Sport 5 byla jedním ze žadatelů v licenčním řízení o vysílání v zemských digitálních multiplexech B a C, ale neuspěla v něm. Stanice se bude věnovat také historii, současnosti a budoucnosti automobilismu, trendům, vývoji a bezpečnosti silničního provozu.

ČTĚTE TAKÉ:

Na návštěvě u… Sportu 5, očekávané motoristické televize

Jaký bude Sport 5? Navštívili jsme jeho ředitele Jiřího Hojgra

Sport 5 se inspiruje původním modelem Galaxie sport

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).