Hlavní navigace

UPC zařadí dokumentární Kino Svět do své kabelovky už ve čtvrtek 28. února

27. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nová televize z portfolia Československé filmové společnosti, provozovatele CS Filmu, CS Mini a Horor Filmu, se od 1. března objeví i pražském DVB-T

Nejen v pražské pozemní Regionální síti 4 na kanále 46, ale i v nabídce digitální kabelové televize UPC se už tento týden objeví nová česká dokumentární stanice Kino Svět. “UPC Česká republika zařadí program od čtvrtka 28. února 2013, a to do nabídky Komfort a rovněž do balíčku Česká klasika, který je k dispozici klientům se službou Klasik,” sdělil mluvčí operátora Juraj Gerbery. Kino Svět bude vysílat denně od 15:00 tříhodinový premiérový blok, který poté několikrát zreprízuje.

K TÉMATU: Dokumentární Kino Svět odstartuje 1. března, rozšíří nabídku DVB-T v Praze na kanále 46

“Vysílání zahájí prvním dílem seriál České šlechtické rody, dokument o Jiřím Kajínkovi, pořady o prezidentech Československa a České republiky, Grygarův seriál Okna vesmíru dokořán nebo dokument o ostrovním státě v Indickém moři – Maledivách,” dodal Gerbery. Provozovatelem Kina Svět je Československá filmová společnost, již většinově vlastní Leoš Pohl. Stejná firma provozuje i placené kabelové a satelitní stanice CS Film, CS Mini a Horor Film.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.