Hlavní navigace

Digitální kabelovka UPC zařadí programy Spektrum HD a Filmbox Family

31. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 8. 2011

Počínaje zářím se programová nabídka digitální kabelové televize UPC rozšíří o dvě nové tematické televize: dokumentární kanál Spektrum HD a filmový program Filmbox Family. Spektrum HD se stává součástí nejoblíbenější programové nabídky Standard. Televize Filmbox Family je zařazena do programového balíčku Filmbox k programům Filmbox Extra a Filmbox HD. Tento balíček je možné objednat jak k základní nabídce Starter, tak k rozšířené nabídce Standard, sdělil mluvčí české UPC František Malina.

K TÉMATU: Spektrum HD začne u UPC vysílat tehdy, až nebude pouze v maďarštině

Od 1. září tak bude UPC v rámci digitální kabelové televize nabízet celkem 109 televizních programů, z toho 13 ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Zařazením obou stanic opět vycházíme vstříc těm našim televizním zákazníkům, kteří kladou důraz na kvalitní filmovou nabídku a na vysokou technickou kvalitu dokumentárních pořadů, komentoval zařazení dvou nových televizí generální ředitel společnosti UPC Česká republika Václav Bartoň.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Filmbox Family jedná o zařazení do českých kabelovek a satelitu

Spektrum HD vysílá totožný obsah jako program Spektrum, který UPC nabízí již řadu let, pouze je v HD kvalitě. Filmbox Family je čtvrtým programem Filmboxu v rámci nabídky UPC po Filmboxu, Filmboxu HD a Filmboxu Extra. Vedle napínavých, rodinných, vědecko-fantastických, kreslených, dramatických filmů a komedií nabízí i filmové dokumenty, dodal Malina.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).