Hlavní navigace

USA nebudou vyšetřovat antimonopolní podněty pro Windost Vista a Internet Explorer 7

28. 11. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Ministerstvo spravedlnosti Spojených států amerických nebude vyšetřovat antimonopolní podněty týkající se produktů Windows Vista a Internet Explorer 7. Uvedlo, že technická komise a Microsoft nabízely aplikaci, která pomáhá konkurentům připravit jejich programy na Windows Vista. To umožní konkurenčním webovým prohlížečům a e-mailovým, IM a dalším klientům stát se výchozími aplikacemi operačního systému. Zpráva také signalizovala, že společnost pokračuje v tvorbě požadované dokumentace. …

Ministerstvo spravedlnosti Spojených států amerických nebude vyšetřovat antimonopolní podněty týkající se produktů Windows Vista a Internet Explorer 7. Uvedlo, že technická komise a Microsoft nabízely aplikaci, která pomáhá konkurentům připravit jejich programy na Windows Vista. To umožní konkurenčním webovým prohlížečům a e-mailovým, IM a dalším klientům stát se výchozími aplikacemi operačního systému. Zpráva také signalizovala, že společnost pokračuje v tvorbě požadované dokumentace. (BetaNews)

Autor článku

Autor absolvoval Gymnázium Sokolov. A nyní studuje obor. Anglický jazyk a literatura v rámci studijního programu Filologie na. Filozofické fakultě MU.