Hlavní navigace

Úschovna.cz s novými pravidly. Najednou lze uložit až 250 MB dat

18. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dial Telecom představil nová pravidla pro skladování dat online s využitím jeho služby Úschovna.cz. Najednou lze do tzv. datových balíků ukládat soubory o celkovém objemu až 250 MB. Dosud bylo stropem 100 MB. Každý datový balíček může mít až 15 příjemců. Lze tedy definovat až patnáct lidí, kterým přijde oznámení o souborech k vyzvednutí do e-mailové schránky. Soubory z jednoho datového balíčku lze stáhnout dvacetkrát. Prodloužila se také lhůta, po kterou budou soubory uchovány na serveru. Nově…

Dial Telecom představil nová pravidla pro skladování dat online s využitím jeho služby Úschovna.cz. Najednou lze do tzv. datových balíků ukládat soubory o celkovém objemu až 250 MB. Dosud bylo stropem 100 MB. Každý datový balíček může mít až 15 příjemců. Lze tedy definovat až patnáct lidí, kterým přijde oznámení o souborech k vyzvednutí do e-mailové schránky. Soubory z jednoho datového balíčku lze stáhnout dvacetkrát. Prodloužila se také lhůta, po kterou budou soubory uchovány na serveru. Nově je to 62 hodin od prvního stažení.

Dial Telecom rovněž hlásí navýšení kapacity linky, takže by nyní uschovaná data měla být dostupnější. Dial Telecom uvádí, že web služby Úschovna.cz měsíčně navštíví 550 000 uživatelů. Před nasazením výše popisovaných změn bylo evidováno 255 000 uschovaných datových balíků každý měsíc. Připomeňme, že před časem se objevily zvěsti, podle nichž je Úschovna.cz spolu s portálem Volný.cz předmětem zájmu televize Nova, která by o ně mohla rozšířit své internetové portfólio. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).