Hlavní navigace

Úschovna.cz zvyšuje limit: nyní lze uložit až 100 MB dat

18. 6. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Internetová úschovna dat Úschovna.cz provozovaná společnosti Dial Telecom zvedá maximální velikost ukládaných souborů ze současných 50 MB na 100 MB. Přibližuje se tak ke konkurenční službě eDisk, která zdarma uchová data po dobu dvou měsíců až o 250 MB. Úschovna.cz údajně v květnu zaznamenala 100 tisíc unikátních návštěvníků. Přeneseno bylo 2975 GB. Věříme, že tento stav není konečný a počet spokojených uživatelů i nadále poroste. Jako poděkování za věrnost a pro motivaci dalších uživatelů jsme…

Internetová úschovna dat Úschovna.cz provozovaná společnosti Dial Telecom zvedá maximální velikost ukládaných souborů ze současných 50 MB na 100 MB. Přibližuje se tak ke konkurenční službě eDisk, která zdarma uchová data po dobu dvou měsíců až o 250 MB. Úschovna.cz údajně v květnu zaznamenala 100 tisíc unikátních návštěvníků. Přeneseno bylo 2975 GB. Věříme, že tento stav není konečný a počet spokojených uživatelů i nadále poroste. Jako poděkování za věrnost a pro motivaci dalších uživatelů jsme se rozhodli od dnešního dne navýšit velikost zásilky na dvojnásobek – tedy ze stávajících 50 MB na 100 MB, říkají Eva Havránková a Luboš Bieľak, administrátoři služby. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).