Hlavní navigace

Philips má aplikaci, která ukáže, jak bude vypadat jeho televizor ve vašem bytě

Lukáš Polák

Díky nové aplikaci může majitel chytrého mobilního telefonu snadno zjistit, jak bude vypadat televizor Philips v jeho bytě, a to ještě předtím, že si ho pořídí.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost TP Vision vyvinula pro výrobce elektroniky Philips aplikaci, díky níž si mohou majitelé chytrých mobilních telefonů snadno zjistit, jak bude nový televizor této značky vypadat v jejich bytě. Kromě smart mobilu budou potřebovat ještě aplikaci Philips TV Buying Guide app. Ta je ale k dispozici ke stažení zdarma v internetových obchodech iTunes (mobilní telefony iPhone a tablety iPad) a Google Play (mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android).

ČTĚTE TAKÉ: Prodej televizorů Philips bude zajišťovat ve střední a východní Evropě TP Vision

Uživatelé jednoduše vytisknou AR marker, umístí jej do prostoru určeného pro nový televizor, spustí aplikaci a pomocí kamery marker zaměří. V aplikaci se pak na místě označeném markerem objeví virtuální 3D model televizoru, popsala způsob, jakým funguje aplikace pro chytré mobilní telefony, marketingová manažerka TP Vision Jolana Poláková. Aplikace zohledňuje několik hledisek, jako jsou cena, úhlopříčka, design i kvalita obrazu.

Našli jste v článku chybu?