Hlavní navigace

Uzávěrka soutěže o nejlepší sociálně prospěšné inovace je za rohem

14. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už zítra se uzavírají přihlášky do třetího ročníku Social Impact Award. Na vítěze s nápady, které řeší společenské nebo ekologické problémy, čeká až 3000 eur.

Kompostérská Kokoza, žehlící Ironing Ladies nebo úspěšný nápad bezdomoveckých průvodců po Praze Pragulic - tyto projekty uspěly v minulých ročnících soutěže Social Impact Award, kterou už třetí rok pořádá Impact Hub. Hlásit se do ní mohou nejen technologické projekty. 

Čtyři úspěšné týmy získají nadstandardní péči. Jejich nápad ale musí inovativně a kreativně řešit nějaký sociální nebo ekologický problém. O vítězích rozhodne mnohohlavá porota.

„Vítězům poskytneme až tři tisíce eur a řadu workshopů, které je připraví na fungování v reálném světě. V podstatě fungujeme jako takový sociální akcelerátor,“ vysvětluje Bashka Kocmanová z Hubu. 

Samotný pražský Impact Hub se letos bude dál rozšiřovat. Kromě nových prostor na Smíchově chystá tým kolem Kocmanové otevřít další Hub v Brně a Ostravě

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).