Hlavní navigace

Uživatelé Firefoxu méně klikají na reklamy

Petr Weida

Podle měření firmy Adtech během letošního října a listopadu uživatelé Firefoxu klikli na reklamu v 0,11 procentech případů. Uživatelé Internet Exploreru klikají na reklamy výrazně častěji – v 0,5 procentech případů. Rozdíl je také mezi Internet Explorerem 5.5 a 6.0. V novější verzi klikají uživatelé méně častěji než ve starší. Rozdíly souvisí pravděpodobně s tím, jak který prohlížeč blokuje reklamy. Nová verze IE totiž blokuje vyskakovací okna. (News.com)

Podle měření firmy Adtech během letošního října a listopadu uživatelé Firefoxu klikli na reklamu v 0,11 procentech případů. Uživatelé Internet Exploreru klikají na reklamy výrazně častěji – v 0,5 procentech případů.

Rozdíl je také mezi Internet Explorerem 5.5 a 6.0. V novější verzi klikají uživatelé méně častěji než ve starší. Rozdíly souvisí pravděpodobně s tím, jak který prohlížeč blokuje reklamy. Nová verze IE totiž blokuje vyskakovací okna. (News.com)

Našli jste v článku chybu?
16. 12. 2005 20:31
(Jen na okraj a off-topic) Jak tak sleduju Vaše zdejší působení, tak reklamy nejsou to jediné, co máte zablokované a nefunkční... :^|
15. 12. 2005 12:58
Krakonoš (neregistrovaný)
Nemám na co klepat. Veškeré reklamy mám zablokované.