Hlavní navigace

V Británii začíná další ročník Talentu se Simonem Cowellem, Češi mohou být u toho

13. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Ještě než se na podzim objeví na obrazovkách Primy family a TV Joj další ročník česko-slovenského Talentu, mohou si i naši diváci zpříjemnit čekání jeho originální verzí.

Britská komerční televize ITV dnes do svého vysílání zařazuje jeden z hlavní jarních taháků, populární soutěž Britain’s Got Talent, která si díky lokalizované verzi Primy family a TV Joj získala velkou popularitu i v České republice a na Slovensku. Diváci originálního Talentu se mohou těšit na tradiční sestavu porotců, mezi kterými vyniká především producent Simon Cowell. Sekundovat mu budou Amanda Holden, Alesha Dixon a David Walliams. Uvedení nového ročníku doprovází vtipné promo video, ve kterém s „tanečním“ hitem Harlem Shake vystupují i samotní porotci.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima s Jojkou zažehnaly spory, podzimní Česko Slovensko má Talent chystají spolu

Čeští diváci, převážně ti na území Čech, budou moci sledovat Britain’s Got Talent prostřednictvím satelitu Astra 1N, pozice 28,2 stupně východně. Pro příjem stanice ITV je nutná parabola o průměru minimálně 90 centimetrů (střední Čechy). Program vysílá z družice jak ve standardním tak i vysokém rozlišení obrazu, v obou případech nekódovaně. Sedmá série britského Talentu začíná pro českého diváka v příznivý čas, konkrétně ve 20 hodin a končí krátce po půl desáté. Zájemci se mohou těšit na řadu neobvyklých a atraktivních čísel včetně vystoupení zvířat.

Webový speciál Britain’s Got Talent: http://talent.itv.com/

Facebook: https://www.facebook.com/Bri­tainsGotTalent

KL22 hlasovani

Twitter: https://twitter.com/GotTalent

ITV Britains Got Talent Press Pack 2013 by Lukáš Polák

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.